מדריכים

  האנשים הכי טובים נמצאים אצלנו

  כישרון, סקרנות וקמצוץ הרפתקנות

  אנשי ההדרכה והמדריכים של GO ADVENTURE טיולי שטח הם צוות של אנשים מוכשרים ומובילים בתחומם, ותיקים וצעירים, בעלי נפש סקרנית ומידה של הרפתקנות.

  המדריכים שלנו הם אנשים ששהו תקופות ארוכות בארצות היעד שלהם ומכירים היטב את השטח בו הם מטיילים, החל מן התרבות המקומית, הנופים המדהימים, האירועים המייחדים את המקום, לוח השנה המקומי, דרך מסלולי הטיול בערים ובחיק הטבע, החוויות הגסטרונומיות ולאן (ולא פחות חשוב, איך) לצאת לבלות. חלק מהייחוד של המדריכים הוא שרבים מהם דוברים את שפת המקום.

  אנשי הצוות של GO ADVENTURE מחויבים מעל לכל אליכם, המטיילים, ופועלים כדי ליצור טיול שהוא מצד אחד כיף גדול וחוויה מדהימה ומצד שני מחכים, מרחיב אופקים ונוגע בתחומי חיים רבים של התרבות המקומית.

  עם מחוייבות למוטו של החברה שלנו- ליצור טיול שמחובר לשטח.

  חלק ניכר מהמדריכים שלנו נחשבים "למילה האחרונה" בתחומים שבהם הם פועלים ובאזורים שבהם הם מטיילים ומדריכים, רובם צלמים מוכשרים ביותר וחיידק הטיולים שלהם איננו רק מקום עבודה אלא דרך חיים של ממש. רבים מהם מעבירים הרצאות, סדנאות וסיפורים אישיים מהאזורים המטויילים גם במקומות ובאירועים שונים בארץ ומהווים דוגמא אישית לחיבור אמיתי לשטח, לטיול ולמטיילים.