מידע כללי לפני טיול

ב GO ADVENTURE אופנים הטיול מתחיל עוד בארץ, אנו מלווים את ההכנה שלכם לטיול, נדריך אתכם בהכנת האופניים ואריזתם. נעזור לכם להגיע מוכנים מבחינת הציוד. נתאם צפיות לפני כל טיול וחופשה, ונגבש את חברי הקבוצה עוד בארץ.

רמת השירות
כאשר אתם נרשמים לטיול אופניים עם חברת GO ADVENTURE אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מבטיחים לספק את השירות הטוב ביותר, הן מרמת הלינה דרך איכות האוכל ועד להתאמת רכבי הליווי לכל מסלול ומסלול.

תנאי הלינה
עשינו את המרב על מנת לתת ללקוחותינו את תנאי הלינה הטובים ביותר. על פי רוב הלינה היא במלונות מקומיים על בסיס אדם בחדר זוגי. מלונות אלו הם בעלי אופי שונה ורמת אירוח שמשתנה ממקום למקום, עשינו את המאמץ לבחור במקום הלינה הטוב ביותר בכל אחת ואחת  מנקודות הלינה בטיול. בערים הגדולות נלון במלונות בדרגת תיירות טובה.

רכבי ליווי
בחלק מטיולי האופניים יעמוד לרשותינו רכב ליווי או רכב גיבוי, מה שמאפשר הנאה טהורה מרכיבת אופני הרים  ספורטיבית. זאת ועוד רכב הליווי מאפשר לנו פינוי בשעת חירום, או בשעה של מזג אויר קשה במיוחד. עם זאת יהיה צורך לשאת בזמן הרכיבה מי שתייה, תוספי מזון ושכבת ביגוד נוספת. בחלק מהטיולים בהם הרכב לא יכול לעבור במסלול הרכיבה, נשתמש ברכב גיבוי שאינו נוסע אחרינו אך ישמש אותנו במקרה הצורך.

האופניים שלך
האופניים לטיולי GO ADVENTURE "מכונאים מלידה" אנא תנו את האופניים לספק האופניים הקרוב לטיפול יסודי.

מספר בדיקות הכרחיות שיש לבצע לפני הטיול:

  • יש לבדוק את החישוקים, לכוון את הגלגל ולהחליף "שפיצים" בעת הצורך.
  • בדקו תאמו/החליפו את המעצורים (אנא בואו עם רפידות מעצור חדשות).
  • בדקו את תקינות מעבירי ההילוכים, וכוונו אותם.
  • בדקו וחזקו את ההברגות השונות והחיבורים למיניהם.
  • בדקו את הצמיגים
  • בדקו את תקינות השחרור המהיר לגלגלים.
  • בדקו את תקינות השרשרת, לא מומלץ להגיע לטיול זה עם שרשרת ש"עבדה" קשה.

לטייל בקבוצה קטנה
אנו GO ADVENTURE מאמינים שגודל הקבוצה הוא אחד הגורמים העיקריים להצלחת הטיול. הגבלנו את מספר הרוכבים לטיול אופני הרים גיאוגרפי למכסימום 16 רוכבים. במטוס בדרך לחופשות האופניים תמצאו איתכם בקבוצה רוכבים רבים ברמות שונות, את החלוקה לקבוצות נעשה באתר החופשה כך שבשטח תרכבו עם 8-12 רוכבים לכל מדריך.

פגישת קבוצה ורכיבת הכנה בארץ
GO ADVENTURE אופניים הנהגנו עוד מהטיול הראשון לפני שש שנים, את מפגש ההכנה  בארץ לפני הטיול בחו"ל. מפגש ההכנה יכול להיות במשרד או ברכיבה בשטח, במפגש תקבלו חומר נוסף על הטיול, תקבלו תדריך נוסף לגבי הכנת הציוד האופניים ואריזתם. הניסיון שלנו מראה שמפגשים אלו תורמים רבות להצלחת הטיולים. רכיבה זו היא רכיבת היכרות בלבד ולא נועדה לבחון את יכולת הרכיבה שלכם. היתרונות ברכיבת הכנה מתבטאים בחיבור מוקדם של חברי הקבוצה יצירת אווירה נעימה עוד בארץ ותיאום ציפיות בין צוות GO ADVENTURE לחברי הקבוצה.

לבקר אותנו במשרד
אם אתם מעוניינים לפגוש את הצוות המקצועי שלנו, נשמח לארח אתכם, הקפה עלינו. תוכלו לראות תמונת, מצגות, או סרטים, לשבת על מפות. ולקבל מאיתנו מידע נוסף אחד על אחד ולהתעדכן בתוכניות. יש לתאם את מועד הגעה שלכם.

צרכים מיוחדים
במידה ויש צרכים הדורשים התייחסות ייחודית מעבר לתוכנית אנא עדכנו אותנו מראש על מנת שנוכל להיערך ולספק לכם את השירות הטוב ביותר. כגון: אוכל כשר, אוכל צמחוני, מגבלות רפואיות כשלהן.

דרגת הקושי
על מנת שתוכלו למצוא בקלות, את הטיול המתאם לכם מבין חופשותינו. חילקנו את רמות הקושי שלני סוגים לקושי טכני ברכיבה ולקושי פיזי אנא היכנסו לדף המתאים באתר על מנת לקבל מידע מפורט על שיטת הדירוג שלנו. שימו לב שלכל טיול הגדרת קושי פיזי וקושי טכני ברכיבה. אנא צרו איתנו קשר לפני ההרשמה על מנת שנוכל לתת לכם מידע נוסף בנושא, או בקרו בדף ההסבר של רמות הקושי

תנאי המסלול
טיולינו נערכים בשטח או בכבישים מרוחקים, לרוב נרכב בשבילי ג'יפים באזורים הרריים ולעיתים נשלב רכיבה בשבילי הליכה (Single Treks). אנו נעשה כמיטב יכולתנו לעמוד בלוח הזמנים המתוכנן, אך לעיתים שבילים נעלמים בשיטפונות וצירים נסגרים. ייתכנו שינויים שייעשו על ידי המדריך לטובת הטיול וחברי הקבוצה. חלק מהטיולים הם במסלולים אתגריים ומותאמים לרוכבים בעלי ניסיון. ומכאן, שהרכב הקבוצה חשוב מאד להצלחת הטיול החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל כל פונה. נעשה כמיטב יכולתנו להתאים את המסלול הנכון לכל אחד ואחד. יתקיימו שיחות מקדימות בין המטיילים לבין הצוות המדריך של GO ADVENTURE , ותתקיים בארץ רכיבת היכרות בין חברי הקבוצה.

נימוסים והליכות
בטיולנו אנו מגיעים למקומות אותנטיים בעלי מסורת עתיקה ומנהגים מקומיים, יש לכבד את מנהגי המקום ואת תושבי המקום המארחים אותנו בחביבות ובסבר פנים יפות. המדריכים והצוות המקומי שלנו ישמחו לעזור לכם בחיבור לאוכלוסייה המקומית.

הגעה לשדה
יש להגיע לשדה התעופה לפחות שלוש שעות  לפני הטיסה ובעונת השיא יש להקדים. יש להיות בקשר ולהתעדכן יום לפני הטיול על מנת להתעדכן במקרה של שינוי. הטיסות לחלק מהיעדים הם טיסות צ'רטר ולעיתים חל שינוי בלוח הזמנים שלא באחריותנו, אנו מצידנו נעשה את המרב על מנת להימנע מכך ולקיים את הטיול ללא פגיעה. באחריות המטיילים להביא את האופניים לשדה התעופה בארץ.

כסף
יש להתעדכן בשערי המטבע. אנו ממליצים לא להמיר יותר מדי כסף מקומי, קל מאד להסתדר עם דולרים או יורו, כדאי שיהיו ברשותכם בשטרות קטנים וכמו כן אין בעיה בקבלת כרטיסי אשראי בינלאומיים בערים. לרוב הטיולים שלנו כוללים את כל מרכיבי הטיול למעט הוצאות אישיות כמו שתייה קלה וכדומה. יש לשים לב בעת ההרשמה מה כלול המחיר הטיול ומה לא, אנו עושים כמיטב יכולתנו לתמחר את הטיולים כך שאת הארנק תוכלו להשאיר בבית.

טיפים
נהוג לתת טיפים לנותני השירותים ובמקומות בהם אנו אוכלים או ישנים. אנו נוהגים לגבות את דמי השירות למקומיים מראש ולכלול אותם במחיר הטיול. כך אנו מבטיחים שתוך כדי המסלול לא תיהיה כל התעסקות בעיניני כספים. במידה והייתם מרוצים מחווית הטיול, תשר לצוות ההדרכה הינו נוהג מקובל, מידע בנושא נשמח לתת בזמן המיפגש המקדים בארץ.

תמורה לכסף שלכם
טיול אופניים בחו"ל מורכב מרכיבם רבים שעושים את הטיול שלכם לחוויה כוללת. ב GO ADVENTURE אנו שמים לב לפרטים הקטנים הכוללים את רמת מקומות הלינה, איכות הרכבים, כמות המזון ואיכותו, ומספר אנשי הצוות ביחס למספר המטיילים. בזמן תכנון הטיול שלכם, אנחנו מוצאים את האיזון הנכון בין רכיבים אלו. לנגד עינינו עומד הקו המנחה שלנו, לתת את השירות הטוב ביותר. תוך שמירה על מחיר נוח ככל האפשר, עם תמורה מלאה לכספכם. בתמחור הטיול אנחנו לא "חותכים פינות" על מנת להשיג זאת ולא מתפשרים על הטוב ביותר עבורכם. בטיולים שלנו לא תמצאו שורות קטנות ונסתרות, ולא תהיו חשופים להוצאות נוספות, שלא ידעתם עליהן מראש בזמן ההרשמה לטיול.

צרו עימנו קשר