טיול אופניים למונטנגרו | 8 ימים

טיולי אופני הרים

מסע אופניים בין האלפים הדינרים לים האדריאטי

לחופי הים האדריאטי, בשוליים הדרום מערביים של הרי הבלקן, ממוקמת מונטנגרו, עם ארבע שמורות טבע, האלפים הדינרים המזדקרים מהים, הערים העתיקות והיפות של הים האדריאטי והנהרות העמוקים, הטיפוס במעלה הכבישים המתפתלים מן החוף דרך ההרים אל הרמות בשיפוליהם הצפונים, כל אלו הופכים את הוא חווית רכיבה שונה מכל מה שהכרתם!


  GO ADVENTURE מזמינה אתכם למסע אופניים חלוצי ומסעיר אל הנופים הדרמטיים של האלפים הדינרים. מסע חוויתי בשילוב של הדרכה חוויות ומקצועית, בסטנדרטים של GO ADVENTURE, מפגש מרתק עם תרבות ופולקלור מקומי, אירוח וחוויות בלתי נשכחות.

מסלול הטיול

יום 1

מתל אביב לפודגוריצה

נצא מתל אביב בטיסת בוקר מוקדמת לפודגוריצה /טיוואט .נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה לאורך חופו של הים האדריאתי לכיוון ההרים שמעל המפרץ. נעלה בדרך מרהיבה שמעל מפרץ קוטור הנחשב מהיפים בעולם. משם נעלה עוד קצת לרכס לובוצ'ן נעצור בעיירה נייגושי בה נרכיב את האופניים ונצא לסיבוב חימום סביב העיירה הציורית. נמישך בדרך פארק שצופה אל המפרץ וההרים שסביבו. נכנס לפארק לובצ'ן ונדווש ברך ג'יפים בנופי קרסט ייחודיים. נעצור בבקתת הרים מקומית לבירה קרה ומשם נתגלגל לעיירה צטנייה (CETIYE( לקראת שעות הערב המוקדמות בנסיעה לפודגוריצה. שם נלון במלון במרכז העיר.

רכיבה: 35  ק"מ בדרכי יער 400-450 מטרים עליות

יום 2

מפודגוריצה לעבר רכס ג'ייבו ( Zijev)

לאחר ארוחת הבוקר ונצא בהקפצה של שעה לכיוון רכס ג'ייבו הנושק לגבול אלבניה. נתחיל בכפר ציורי שמעליו נופים בגבהים של 2000 מטרים מעל פני הים.  נעלה לראש הרכס בו מעבר הרים בין צוקים אדירים ומשם פנוראמה מרשימה לכיוון הרי אלבניה. משם נרד בירידה מטריפה לאגם מרהיב וממנו עלייה למעבר נוסף בו נאכל ארוחת צהריים. שלאחריה ירידה ארוכה וכיפית עד סוף היום. נעלה בהקפצה קצרה לעיירה קולאשין בה נלון במלון מפנק.

רכיבה: 45 ק"מ 850 מטרים עליות מצטברות.

יום 3

שמורת הטבע – BIOGRADSKA

נפתח בבוקר של כיף אל מול האלפים הדינרים. נצא ליום רכיבה מהיפים שתחוו. נחצה את שמורת הטבע ביו-גרדצקה- "שמורת החיים". השמורה הוכרזה על ידי מלך סרביה-דושאן נמנצי ב- 1615, שחוקק חוק האומר שכל כפרי שכורת עץ עליו לנטוע 5 אחרים במקומו. לנו לא נותר אלא להודות לו על ששימר את נופיה הפראיים של השמורה. נרכב על קן רכס ממנו נוף של º360 שילווה אותנו כל היום. נעצור לארוחת צהריים באחד מכפרי הקיץ ומשם נגיע בירידה מטריפה לאגם אלפיני שסביבו סינגל מדליק, ללא ספק זה יהיה סיום מופלא ליום נהדר. הקפצה קצרה של 20 דקות תביא אותנו חזרה למלון המפנק בקולאשין.

רכיבה: 55 ק"מ 800 מטרים עליות מצטברות

יום 4

קניון הטרה רפטינג ורכיבת אחה"צ בז'בליאק

לאחר שלשה ימים מאומצים זה הזמן לרפטינג על קניון הטרה. נצא מהמלון לאחר ארוחת הבוקר לכיוון העיירה מוייקובאץ' ממנה מתחיל נהר הטרה להתחתר בדרמטיות ולהפוך לקניון אדיר מימדים. הנסיעה לאורך הקניון תהייה ללא ספק אחת החוויות שלא ישכחו, בדרך נעצור ביער עבות שלאורנים שחורים שמוגנים על ידי אנסק"ו וגם לקפה במלון ששימש בעבר כבקתת ההרים של טיטו. נגיע לאתר הרפטניג וכמובן שגם לגשר המפורסם שמעל קניון הטרה. נתארגן עם הציוד ונצא לשייט על הנהר שייערך כשעתיים. במהלך השייט נתרשם מהנהר נקפוץ לשחייה במים הצלולים ונלך ברגל למעיין ייחודי. לאחר השייט תחכה לנו ארוחת BBQ מפנקת עם שנפס מקומי מול הנוף המשגע.  אחר הצהריים נצא לרכיבה של שעה וחצי עד שעתיים ביערות והאגמים שסביב העיירה ז'אבליאק בה נלון באכסניית מטיילים בשני הלילות הבאים.

יום 5

רכס הדורמיטור

עוד יום מרהיב לפנינו, ברכס הדורמיטור המרשים. נתחיל את היום בהקפצה קצרה שתחסוך עבורנו קצת עלייה. נפרוק את האופניים ונתחיל לדווש בנוף עוצר נשימה של רכס הדורמיטור שמתנשא לגבהים שמעל 2000 מטרים. נתרשם מהקימוט האדיר שהרים את רכס זה על שלל התופעות הגיאולוגיות שבו. נחצה את קניון הסוצ'יסה העמוק, ונאכל צהריים בכפר טרסה שבו סיפור מעניין ממלחמת העולם השנייה. אחר הצהריים אם מזג האוויר יאפשר נצא לרכיבה מדליקה בסינגל כיפי לאורך שיפולי הרכס.

רכיבה: 60 ק"מ 850  מטרים עליות מצטברות.

יום 6

רכס הסיניאבינה וסיום בעיירה בודווה שבחוף האדריאטי

ביום זה נחצה רכס מרשים שמעל נהר הטרה (Tara). נתחיל את היום בהקפצה של 20 דקות לנקודת ההתחלה. נדווש בעלייה מתונה לאורך יער אורנים מרשים, בסוף העלייה תגמול נאה בדמות של נוף מרחבים אדירים זרועים בכפרי קיץ שנלקחו מהאגדות. נמשיך לדווש עד שנגיע לאגם הנסתר שהוא אגם אלפיני שמימיו צלולים. שם נעשה הפסקת קפה וזה יהיה הזמן של האמיצים לרחצה. משם לסיום היום נצא בירידה ארוכה וכייפית שתמשך כמעט שעה. נסיים בארוחת צהריים במסעדה מקומית. משם נסע לכיוון העיר בדווה דרך הקניון של נהר המורצ'ה. לבודדווה נגיע בשעות הערב המוקדמות. לאחר ארוחת הערב נצא לבלות את סיום הטיול בעיר השוקקת.

  רכיבה: 40 ק"מ750 מטרים עליות מצטברות  

יום 7

סיום של כיף בבודווה

את היום האחרון נבלה בחוף הים של בודווה  בסיור בעיר. כמובן שלא נוותר על רכיבה על הטיילת של בודווה ובסיור רכוב על האופניים בין הסמטאות של העיר. לקראת שעות הצהריים המאוחרות ניפגש לארוחת צהריים במסעדת דגים מול הים האדריאטי בה נחגוג את סיום הטיול. משם נסע לעיר קוטור לסיור של אחר הצהריים וטיפוס רגלי על החומות שמעל העיר. בערב נסע למלון שלנו.

יום 8

נצא בטיסת בוקר מפודגוריצה /טיוואט לתל אביב

נצא בטיסת בוקר מפודגוריצה /טיוואט לתל אביב

תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

עלויות:

מחיר לאדם בחדר זוגי לקבוצה של 12 מטיילים ומעלה 1645 €
תוספת לחדר יחיד 195 €
הנחת מזומן 45 €

 

תנאי תשלום, ניתן לבחור באחד משלשה מסלולים:

  •     3  תשלומים ללא ריבית–  מקדמה בסך 200€ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה. חיוב על יתרת התשלום יתבצע בתחילת החודש שלפני הטיול. החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.
  • תשלום במזומן  מקדמה של 200€ באשרי תיגבה במועד הרישום, יתרת התשלום יכולה להתבצע  על ידי העברה בנקאית , תשלום במזומן, או פריסה בצ'קים עד 30 ימי עסקים לפני הטיול.

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסות שכר ישירה לטיבת וחזרה לתל אביב.
מס נמל והיטל בטחון (כפי שידוע לנו נכון ליום הוצאת ההצעה-ייתכנו שינויים במיסי הנמל.)
הטסת האופניים.
לינות ע"ב שתי רוכבים בחדר זוגי.
מדריך אופניים ישראלי מצוות GO ADVENTURE
מדריך מקומי בג'יפ.
העברות בוואן נוח במהלך הטיול.
ג'יפ ליווי לאורך ימי הרכיבה.
כלכלה מלאה מערב יום ראשון, ועד בוקר יום אחרון.
מים באוטובוס, במהלך יום הטיול ובארוחות.
ערכת קפה, פירות ופירות יבשים במהלך הטיול.
כניסות לאתרים ולשמורות הטבע.
תמיכה לוגיסטית.
דמי רישום בסך 200€
טיפים לנותני שירות מקומיים ( במלונות, במסעדות)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות.
אופניים וחלפים וביטוח אופניים.
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
טיפ למדריך הישראלי, למדריך המקומי ולנהג

הערות

הטיסה היא טיסת שכר לפודגוריצה./טיבת. במקרה של שינויים בעלות הטסת האופניים, ו/או מיסי הנמל ו/או הטילי הדלק ו/או במדיניות חברות התעופה יעודכן מחיר הטיול בהתאם ותכול תוספת על המשתתפות בטיול.
ייתכנו שינויים בתוכנית בימים הראשון והאחרון עקב שינויים בטיסות. לא יינתן זיכוי כספי עבור ארוחות שלא התממשו עקב שינויים בזמן ההגעה או החזרה לארץ כתוצאה משינויים בטיסות.
ייתכנו שינויים בסדר הימים.
מינימום לסגירת קבוצה הוא 12 מטיילים.
המחיר מתבסס על לינת שני רוכבים בחדר זוגי.
תוספת לאדם בודד בחדר זוגי (סינגל) : 195€
מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח.
במידה ואחד או יותר מהמטיילות תרצנה לחרוג ממסגרת הזמנים של הטיול תחויבנה החורגות בתוספת על כרטיס הטיסה (Divide).
חברת GO ADVENTURE אינה נושאת באחריות לתקינות האופניים, ולנזקים שעשויים לקרות לאופניים במהלך הטיול, מהלך הטיסות והעברות הקרקעיות. אנו ממליצים לרכוש ביטוח נסיעות והרחבה לביטוח אופניים מתאים לאופי הטיול.
אהבתם את הטיול? נהדר! צרו אתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

החוויה הקרפטית

אקו ADVENTURE יחד עם צוות we:Ride בקרפטים הרומניים weRide Magazine – מגזין אופניים weRide, החוויה הקרפטית- צוות […]

מרוקו רוכבים במערב הקיצון

מרוקו- המערב הקיצון, סוף העולם כפי שהיה ידוע עד לפני 500 שנים, היא מדינה מרתקת עם היסטוריה […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול אופניים למונטנגרו | 8 ימים

טיולי אופני הרים

מסע אופניים בין האלפים הדינרים לים האדריאטי