נהיגה עצמית בנופי בראשית בארץ גיזת הזהב

טיול חלומי ומאתגר לארץ של טבע מרהיב, לנופי בראשית ולפינות חמד נסתרות. ננהג בהרי הקווקז הגבוה המתנשאים לגבהים אדירים, ובהרי הקווקז הנמוך הציוריים, נעבור בדרכים היסטוריות כדרך המשי, נבקר מצודות ומנזרים מבודדים, ונהנה מאוכל משובח, יין טוב ושמחת חיים במפגש עם הגיאורגים מכניסי האורחים.

מסלול הטיול

יום 1

מתל אביב לטביליסי

נצא בטיסת ערב לטביליסי , נתארגן במלון ואם יתאפשר לאחר ארוחת הערב נצא לטיול לילי ברחובות העיר.

יום 2

טביליסי – דידגורי – מצחטה – טביליסי

נתארגן על הגיפים ונפתח את היום בנסיעה בג'יפים להרגיש קצת את השטח הגיאורגי ניסע לאגם צודורטי משם נמשיך בשטח בין כפרים ושלוחות יער מרהיבות לאתר דידגורי, שם היה הקרב הגדול האחרון של המלך דוויד הבנאי שאיחד את גיאורגיה והדף את הממלוכים. נמשיך בשטח ונחצה את רכס ההרים צפונה לכיוון הכביש הלוקח אותנו לעיר הציורית מצחטה ובה נבקר בכנסיה סווטי צחוולי- “עץ החיים” במצחטה- המקום המקודש ביותר לגיאורגים. מכאן נחזור לטביליסי נתארגן במלון ונצא לארוחת ערב שלאחריה נסייר בעיר העתיקה המוארת בשלל צבעים ונטעם קצת מחיי הלילה של טביליסי. לינה טביליסי

יום 3

הקווקז הנמוך - ארץ האגמים הגבוהים – מעבר צ'ראצ'חארו - בקוריאני

יום מרהיב ומלא חוויות לפנינו, לאחר ארוחת הבוקר נצא מערבה אל הכפר והאגם "צלקה" ליד צלקה ישנו קניון חבוי דשבשי ומפלי מים יורדים על קירותיו נערוך טיול רגלי למפלים. נחלוף על פני הכפרים הארמנים ונמשיך בדרכנו לאגם "טאוואצ'קורי", נחצה את מעבר ההרים "צ'ראצ'חארו" ונגלוש בדרך נופית מדהימה אל עיירת הסקי באקוריאני, באזור המכיל פסגות ירוקות רבות. ניסע בדרכים צרות ונעצור בכפרים קטנים שנדמה כאלו הזמן עצר בהם מלכת. לעת ערב נגיע למלוננו

 

יום 4

בקוריאני – עיר המערות וורדזיה

הבוקר נצא בנסיעה לכיוון דרום. ניכנס לנסיעת שטח ונתחיל בטיפוס למעבר ההרים בגובה 2,450 מ' ממנו נשקף נוף מרהיב של הקווקז הנמוך. נחצה את הרכס דרומה לעבר המישורים הוולקנים של אחלקלקי. נמשיך לעיר המערות וורדזיה, המהווה סמל תרבותי חשוב עבור העם הגיאורגי. בהגעה נצא לסיור בין המערות, שם נשמע על המלכה תמר אשר בנתה במקום מנזר. בתום הסיור נמשיך לאורך נהר המתקווארי ונגיע לעיר אחלציחה בה הייתה קהילה יהודית גדולה ועשירה שנותרו ממנה היום רק 3 אנשים. נבקר בבית הכנסת ונמשע אל יהודי גיאורגיה. נתארגן במלון שלנו לארוחת ערב וניתן יהיה לצאת לעשות סיור ערב במבצר רבאטי המואר יפה. לינה באחלציחה

יום 5

אחלציחה – מעבר זאקרי – כותאיסי

הבוקר נצא לעבר העיר השניה בגודלה כותאיסי שהיא גם מקום מושבו של הפרלמנט הגיאורגי. נחצה את שומרת בורג'ומי חארגולי הגדולה בגיאורגיה דרך מעבר הרים זאקרי שבו ישנם רועים החיים בהרים במשך כשבעה חודשים. נעצור באחת הביקתות ונטעם מהגבינות המקומיות ומהצהצה המשקה הלאומי שמחם את הלב. נערוך פיקניק בשטח ונרד לעיירת המים המינרלים סאירמה שם לאמיצים ינתן זמן לעשות אומגה או לשתות קפה בבית הקפה המקומי. נמשיך לכותאיסי נגיע למלון לארוחת ערב ונצא לכיכר המרכזית של העיר הצמודה לפארק יפה.  לינה כותאיסי

יום 6

כותאיסי – סוראמי – דרך שטח מיוחדת – הדרך הצבאית – גודאורי

את הבוקר נתחיל בבית הכנסת של כותאיסי, נעלה למנזר גלטי האוניברסיטה הראשונה בגיאורגיה ומקום קבורתו של המלך דוויד הבנאי. נמשיך דרך הכפר שרושה הידוע במוצרי החימר שלו והעץ ולקראת הצהריים נגיע לכפר סוראמי שם נתארח אצל משפחה מקומית וגם נתנסה בהכנת לחם הפורי, חינקלי ואת הממתק הגיאורגי צורצחלה. נטעם מהיין הביתי ונהנה משולחן ערוך עד בלי סוף ממטעי הבית של נטלה. ניסע על הכביש המהיר עד למפגש עם הדרך הצבאית ונעלה צפונה. נחלוף על פני אגם ז'ינוולי וניסע לעבר עיירת הסקי גודאורי. נעצור לתצפית עוצרת נשימה, ביקור במבצר אנאנורי. לעת ערב נגיע לגודאורי. ארוחת ערב ולינה בגודאורי

יום 7

הקווקז הגבוה – עמקים עוצרי נשימה וכנסיה מרשימה

אזור הקווקז הגבוה. תחילה ניכנס לעמק טרוסו המרהיב ביופיו ובו נתוודע למעיינות הסודה הפורצים מההר. ממנו ניסע אל העיירה קזבקי. נטפס במעלה ההר לכנסיה המפורסמת ונסייר בה, אם יתמזל מזלנו פסגת הקזבגי תבצבץ מבעד לעננים. לאחר ארוחת הצהריים נלך רגלית למפלים קסומים ליד מעבר הגבול הרוסי ונבקר בעמק סנו ובו נטפס על מגדל ששמש כמבצר הכפר בעיתות סכנה. לעת ערב נגיע חזרה לגודאורי.

יום 8

חזרה לטביליסי והביתה

חזרה בדרך הצבאית לטביליסי, אך אי אפשר ללא ראפטינג טוב על נהר הארגווי. נגיע לטביליסי נערוך סיור רגלי בעיר העתיקה, בשוק הפשפשים ושוק הפרחים, נגיע לארוחת ערב מסכמת עם מופע פולקלור ונגיע לשדה התעופה לטיסתינו הביתה.

 • הקווקז הגבוה והקווקז הנמוך
 • ביקור בכנסיית השילוש הקדוש
 • מצודות ומנזרים ציורים
 • ביקור בכפרים מסורתיים
 • ארוחת צהריים אצל משפחה מקומית
 • מופע פולקלור
 • רחצה במעיינות
 • טיול לילי בעיר טבילסי
 • אוכל משובח והרבה שמחה וריקודים

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך מחיר לאדם בחדר לשניים הנחת רישום מוקדם הערות הרשמה
טיול מיסי נמל מחיר כולל
15/07/2019 21/07/2019 רענן קוסוביץ 1,645$ 1,645$
14/08/2019 20/08/2019 1,595$ 1,595$ $45 הנחה לנרשמים עד 01/07/2019 באוגוסט מסלול מיוחד למשפחות פנו אלינו לפרטים

תוספת ליחיד בחדר: 150$

תנאי תשלום, ניתן לבחור באחד מהמסלולים:

 • 3  תשלומים ללא ריבית-  מקדמה בסך 150$ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה. חיוב על יתרת התשלום יתבצע בתחילת החודש שלפני הטיול. החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.
 • תשלום במזומן-  מקדמה של 150$ באשראי תיגבה במועד הרישום, יתרת התשלום יכולה להתבצע   בהעברה בנקאית , בתשלום במזומן, או בפריסה בצ'קים עד 30 ימי עסקים לפני הטיול.

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסה תל אביב – טביליסי וחזרה, כולל מיסים והיטלי דלק.
7 ימים בג'יפים לנהיגה עצמית לכל 4 משתתפים + ג'יפ מנהלה/ מדריכים. כולל דלק וביטוח מקיף.
לינות: 7 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה – כפי שנרשם בכל יום.
3 ארוחות ביום כולל ארוחות צהרים בבתי מקומיים, הפסקות קפה תה וצ'ופרים, פיקניקים ומסעדות.
מים בג'יפים ובארוחות לאורך כל הטיול.
מדריך ישראלי מצוות GO ADVENTUR
מדריך מקומי דובר אנגלית.
העברות משדה התעופה ואליו ביום הראשון וביום האחרון.
טיפים לנותני השירותים בחו"ל כולל סבלות מזוודות, מדריך מקומי ונהגים.
כל הכניסות והפעילויות הרשומים בתכנית: רפטינג, סדנת בישול, כניסה לכנסיות, רכבל בטביליסי ועוד הפתעות
תוספת טיסה בחודשי שיא וחגים

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות.
הוצאות אישיות (שתייה קלה בארוחות, מזכרות וכד').
תשר לצוות ההדרכה.
כל הוצאה שאינה מופיעה בסעיף "המחיר כולל".

דגשים

בטיול ג'יפים לגיאורגיה על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי .
רק נהגים מעל גיל 25 מורשים לנהוג בג'יפ.
GO ADVENTUR לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.
התוכנית ועלותה מבוססות על מחירי הטיסות ומיסי הנמל כפי שקיבלנו מחברות התעופה נכון ליום ההצעה. אם יהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה, יחולו שינויים אלו על המטיילים.
הטיול לגיאורגיה הוא טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות,
ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין חברת ההשכרה המקומית .
על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה בגיאורגיה ולפי הוראות המדריך בשטח. אם מטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, GO ADVENTUR שומרת לעצמה את הזכות למנוע מהמטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
בטיול ג'יפים לגיאורגיה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון.
ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים אחרים המוכרים בפוליסת הביטוח. לפרטים פנו למשרדינו.
חברת GO ADVENTUR אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל.
אהבתם את הטיול? נהדר! צרו אתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

מרוקו רוכבים במערב הקיצון

מרוקו- המערב הקיצון, סוף העולם כפי שהיה ידוע עד לפני 500 שנים, היא מדינה מרתקת עם היסטוריה […]

לאלפים היוליים בסלובניה בחופשת אופניים

Ride Slovenia 2016 צוות אקו ADVENTURE יחד עם WE RIDE בסלובניה

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.