בעבר הלא רחוק היוותה סרביה את הישות המדינית הדומיננטית בבלקן, עם היסטוריה מורכבת מימי  האימפריה אדירה ועד לחלוקת המדינות של תחילת המאה ה -21.

  סרביה של היום, היא מדינה מפתיעה, טבע מדהים, נופי פרא, נהרות, אגמים ומפלים הם רק חלק מן הנופים המרשימים, אל כל היופי הזה מצטרפים מפגשים מרגשים עם תושבי ההרים ומכניסי אורחים, עם הפולקלור של סרביה והמוזיקה וסרטיה.

  במהלך הטיול נחצה את שמורת הטרה, ננהג בדרכי שטח מלהיבות, נבקר בבלגרד התוססת, נלון בכפר המיוחד והמדליק של אמיר קוסטוריצה  נשוט בנהר האובץ הפתלתל, וגם ובעיקר נשמח עם הרבה ראקייה ואוכל בלקני משובח.

   אנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית של 7 ימים בג'יפים אל עומק השטח בחבל ארץ לא מוכר  מפתיע ומרתק.

  מסלול הטיול

  יום 1

  טיסה לבלגרד וסיור בעיר

  נצא בטיסת בוקר לבלגרד, נפגוש את הצוות המקומי, ונסע הישר למרכז העיר לסיור הכרות עם העיר. נעלה למצודת ולתצפית על מפגש הנהרות הסבה והדנובה. משם למרכז העיר ולמלון שלנו. לאחר התארגנות בחדרים ומנוחה קלה . נטייל במדרחוב, עמוס בתי קפה וצעירים, וברובע האמנים.. נקנח את היום בארוחת פתיחה במסעדה מקומית ברובע האמנים, עם חגיגה בלקנית עם נגנים צוענים והרבה אווירה.  לינה בבלגרד.

  יום 2

  נסיעה לכיוון נהר הדרינה

  לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבלגרד ונצא בהקפצה לחניון הג'יפים, נחתום עליהם, התארגנות ונסיעה דרומה לכיוון נהר הדרינה. לקראת צהריים נעצור בכפר ציורי לארוחה אצל משפחה מקומית. משם נמשיך דרום מערבה ונרד מהכביש לנסיעת שטח, נגיע עד לנהר הדרינה שם על הגדה הצפונית נשב לקפה שחור על האש עם תצפית לגדה הדרומית שהיא שטח בוסניה, לאחר מכן ניסע לאורך נהר הדרינה עד לעיירה באיינה בסטה עיירת המחוז באזור הטרה, ארוחת ערב ולינה במלון שלנו.

  יום 3

  נהר הדרינה, שמורת טרה אגם Zaovine

  נצא בבוקר בדרך שטח מתפתלת המטפסת לכוון תצפית Oslusa ממנה מראות מרשימים לעבר נהר הדרינה ובוסניה, נמשיך בדרך שטח לכוון האגם המרכזי של שמורת טרה, זאובינה (Zaovine).נהנה  מיערות האורן הזהוב והאורן השחור שילוו אותנו.  נסיעת שטח לפרדוב (Predov Krst), שהוא למעשה המרכז של השמורה.  משם ליאגוסטיצה (Jagostica), שם נטייל ברגל ולאחר מכן נאכל צהרים בפריסת שטח או אצל משפחה מקומית. נגיע בחזרה לבאיינה בסטה אל המלון שלנו ללינה.

  יום 4

  שמורת טרה ומוקרה גורה

  ניפרד מהכפר באיינה באסטה . ונמשיך בנסיעת שטח למיטרובץ, שם נעצור לארוחת צהרים ולטיול רגלי ביער במסלול מרשים. נמשיך דרך השטח ופסגת הרי הטרה נגיע לעיירה מוקרה גורה ולכפר דרבנגרד כפר העץ – שנבנה ותוכנן על ידי הבמאי הסרבי המפורסם  אמיר קוסטוריצה, הכפר בנוי כולו בבתי עץ ציוריים, כאילו נלקחו מתוך האגדות. בכפר זה נמצא גם פריטי תפאורה מהסרטים הידועים ואפילו נוכל לצפות בסרט לאחר ארוחת ערב. לינה במלון מצ'בנק בתוך הכפר.

  יום 5

  יום שטח, מפלי גוסטילז' ,זלטיבור

  את היום נתחיל בארוחת בוקר ובסיור בכפר הציורי של קוסטריצה , לאחר מכן נצא בדרך שטח מרתקת אל מול נופים מרהיבים לכוון זלטיבור. דרך הג'יפים נחווה את נופיה היפים והציוריים של אלבניה. הנסיעה  מאתגרת לעיתים, נעבור בין כפרים ובקתות רועים מבודדות.  נעצור להפסקת קפה על אחת הפסגות הגבוהות עם תצפית מרשימה לאזורי מרעה, לאחר מכן נמשיך לכוון זלטיבור, עיר נופש ואתר סקי השוכנת בגבה 1100 מטרים. משם נמשיך לכיוון מפלי גוסטליג' ((Gostilje , את ארוחת הצהריים נאכל במסעדה מקומית בכפר לוביס. למעוניינים ניתן לבקר בחוות גידול פורלים. משם בדרך שטח חזרה לזלטיבור. לינה בזלטיבור, בערב נצא למרכז העיירה לבירה קרה בבר המקומי.

  יום 6

  אגם אובץ, שייט, המיעוט המוסלמי, זלטיבור

  לפנינו אחד השיאים בטיול, יום מרשים ומיוחד, נצא בכביש דרומה לכוון נבה וארוש ואגם זלאטאר (האגם המוזהב), נעצור תצפית והפסקה קצרה ומשם נמשיך לכוון שמורת סייניצה (Sjenuca). נסיעת שטח מדהימה בין כפרים מוסלמים המעוטרים במסגדים מיוחדים, נגיע בחצי שעת הליכה לתצפית מדהימה על נהר האובץ (בתמונה למעלה) נרד בנסיעת שטח עד למעגן הסירות ונצא לשייט בקניון נהר האובץ שבו מקננים למעלה מ 100 זוגות נשרים, שמורת אובץ היא גם ביתם של כ-100 מינים שונים של עופות, ביניהם הנשר המקראי (נשר קרח). באזור השמורה חיים כ-500 נשרים, מהם כ-130 זוגות. נרד מהסירה בגדה הדרומית לחובבי ההליכות נטפס ברגל לפתח מערת נטיפים על המצוק ונעלה לתצפית הנשרים הייחודית.

  יום 7

  מוזיאון סירוגויונו , מערת נטיפים ,חזרה לארץ

  נצא מזלטיבור, ניסע לכוון מערת סטופינה, מערת נטיפים מיוחדת ויפה, נעצור להפסקת קפה ומשם  . נעצור לארוחת צהריים בעיירה טופולה במסעדה מקומית. משם נצא בדרכינו חזרה לבלגרד . זמן אחרון לקניות ונסיעה לשדה לטיסת לילה חזרה ארצה.

  • במהלך הטיול נחצה את שמורת הטרה וננהג בדרכי שטח מלהיבות.
  • סיור מודרך בבלגרד היפה והתוססת
  • במהלך הטיול נחצה את שמורת הטרה וננהג בדרכי שטח מלהיבות
  • נלון בכפר המיוחד והמדליק של אמיר קוסטוריצה!
  • נבקר במערת סטופינה מערת נטיפים מרשימה
  • ובעיקר נשמח עם הרבה ראקייה ואוכל בלקני משובח

  תאריכי יציאה ומחירים

  כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

  נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
  השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

  רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

   test

   • תוספת לחדר ליחיד
   180 €
   • תוספת לאדם ל 2 בג'יפ
   220 €
   • תוספת לאדם ב 3 בג'יפ
   70 €

   תנאי תשלום, ניתן לבחור באחד משני מסלולים:

   • 3  תשלומים ללא ריבית–  מקדמה בסך 200€ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה. חיוב על יתרת התשלום יתבצע בתחילת החודש שלפני הטיול. החיוב יתבצע ללא הודעה נוספת.
   • תשלום במזומן  מקדמה של 200€ באשרי תיגבה במועד הרישום, יתרת התשלום יכולה להתבצע  על ידי העברה בנקאית , תשלום במזומן, או פריסה בצ'קים עד 45  ימי עסקים לפני הטיול.

   דגשים מיוחדים

   מחיר הטיול כולל

   טיסות שכר לבלגרד כולל מיסים.
   6 לילות בבתי מלון תיירות טובה. בחדרים זוגיים עם מקלחות ושירותים צמודים.
   כלכלה מלאה: מערב יום 1 ועד צהריים יום 7 ארוחות בוקר וערב במלונות, ארוחות צהרים במסעדות מקומיות, פיקניק או בתי מקומיים.
   השכרת ג'יפים לפי 4 אנשים לג'יפ.
   ביטוחים לג'יפים, ביטוח נגד גניבות רכב, לא כולל ביטול השתתפות עצמית
   מדריך ישראלי מצוות GO ADVENTURE
   מדריך מקומי דובר אנגלית לאורך כל הטיול
   דלק לג'יפים
   מים מינרלים בג'יפים במהלך הטיול
   כניסות לאתרים על פי התוכנית
   טיפים לנותני השירותים בחו"ל למעט המדריך הישראלי והמקומי

   המחיר אינו כולל

   הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, דואר, שתייה בארוחות וכו')
   ביטוחים אישיים וביטוח ביטול השתתפות עצמית
   טיפ לצוות המדריכים
   בדיקות קורונה בכפוף לנהלים בישראל ובסרביה שיחולו במועד הנסיעה

   דגשים

   בטיול ג'יפים לסרביה על המטיילים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי כדי שיוכלו לנהוג
   רק נהגים מעל גיל 25 מורשים לנהוג בג'יפ.
   GO ADVENTURE לא אחראית לשינויים במסלול במקרה של שינויים בלוח הטיסות. לא יהיה זיכוי כספי על ארוחות שלא מומשו בפועל או על שינויים במסלול כתוצאה משינויים ואיחורים בלוח הטיסות.
   התוכנית ועלותה מתבססת על מחירי הטיסות ומיסי הנמל כפי שקיבלנו מחברות התעופה נכון ליום ההצעה. במידה שיהיו שינויים בעלות הטיסה בזמן ההזמנה יחולו שינויים אלו על המטיילים.
   הטיול לסרביה הינו טיול לעומק השטח, ייתכנו שינויים במסלול ובלוחות הזמנים כתוצאה ממזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תנאי דרך או לפי החלטת המדריך בשטח לטובת המטיילים והתנהלות הטיול.
   הג'יפים המשמשים את טיולי השטח בארצות השונות נשכרים מחברות השכרה מקומיות, ומבוטחים ע"י חברות ביטוח מקומיות. כמקובל בכל העולם חוזה השכירות ייחתם ישירות בין המטיילים לבין חברת ההשכרה המקומית
   •GO ADVENTURE אינה מתחייבת שתהיה אחידות בין הרכבים וייתכן מצב שבו בשיירה יהיו רכיבם מסוגים שונים.
   על הנהגים בטיול חלה חובה לנהוג לפי חוקי הנהיגה בסרביה ולפי הוראות המדריך בשטח. במידה שמטייל/ת לא יפעלו לפי נהלים אלו, החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע ממטייל/ת לנהוג את הרכב במהלך הטיול.
   בטיול ג'יפים לסרביה, ביטוח הרכב אינו מכסה נזקים לשמשות, צמיגים ומרכב תחתון.
   ניתן להרחיב את הביטוח ולרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזקים אחרים המוכרים בפוליסת הביטוח. לפרטים פנו למשרדינו. GO ADVENTURE אינה אחראית לנזקי גוף ורכוש שעלולים להיגרם כתוצאה מן השימוש והנהיגה ברכבים השכורים הנ"ל.
   המחיר מתבסס על קבוצה של 20 או 24 מטיילים. במקרה של קבוצה קטנה יותר המחיר יתעדכן בהתאם.
   חברת גו אדוונצ'ר לא תישא בעלויות שיחולו כתוצאה משינויים בהוראות, ביטולים בידודים, או סגרים, שעשויים להתרחש עקב השפעת נגיף הקורונה. (ניתן לרכוש דרכינו ביטוח "מגן קורונה" של של הפניקס Travel
   אהבתם את הטיול? נהדר! צרו אתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם אהבתם את הטיול?

   מידע נוסף

   החוויה הקרפטית

   אקו ADVENTURE יחד עם צוות we:Ride בקרפטים הרומניים weRide Magazine – מגזין אופניים weRide, החוויה הקרפטית- צוות […]

   כתבת וידאו על טיול ג'יפים בסרביה

   הגיע הזמן לגלות את סרביה – יעד מרתק עם נופי פרא ושמורות טבע מהיפות באירופה. טיול ג'יפים […]

   המלצות המטיילים שלנו

   רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.