חופשת אנדורו בפירנאים הספרדים | 6 ימים

  טיולי אופני הרים

  טכני:

  אנחנו ב GO ADVENTURE מזמינים אתכם לחוויית רכיבה שונה וייחודית.
  לא כל שנה יוצא לחוות מסע שכזה, רכס הרים גבוה מהיפים בעולם, מעברי הרים עם נופים עוצרי נשימה ירידות ארוכות, סינגלים טכניים וחווית רכיבה בלתי נשכחת.
  בטיול נהנה מנופים של פסגות מעל 2500 מטרים הרבה בירה מקומית משובחת, סנגרייה ואוכל מקומי.
  המסע יודרך על ידי מדריך ישראלי שחי בברצלונה כעשור ומוביל טיולי שטח וטיולי אופניים בפירנאים בעשור האחרון. במהלך השבוע נדווש בשני תאי שטח המציעים מגוון מסלולים שקהילת הרוכבים המקומית בנתה, סונה זרו וקסטחון דה סוס, שני אתרים אלו הפכו בשנים האחרונות למוקד משיכה לרוכבי אנדורו מכל אירופה, השנה אזור זה יהיה חלק מסבב האנדורו העולמי (EWS)

  מסלול הטיול

  יום 1

  תל אביב - ברצלונה וטעימה מפרויקט ה- ZONA ZERO

  נצא בטיסת בוקר ישירה מת"א לברצלונה – בירת קטלוניה. נפגוש את הצוות המקומי ונצא בנסיעה צפונה לכיוון העיירה אינסה AINSA  העיירה המרכזית של מחוז ארגון, העיירה ממוקמת דרומית להרי הפירנאים מה שנותן תפאורה מושלמת לשהות בה. לקראת צהריים נגיע לעיירה ונתמקם במלון שלנו לשלושת הימים הקרובים. נרכיב אופניים ונצא לסיבוב מעגלי להכרות עם האזור, נעלה לאחד מהמסלולי האינדורו באזור ונרד חזרה לעיירה בסינגל זורם. ארוחת ערב במלון, לאחריה נוכל לצאת למרכז העיירה לטעימה ראשונה וביקור בפאבים המקומיים.

  יום 2

  המסלולים המשובחים של ה ZONA ZERO וירידות שלא נגמרות

  היום יהיה אחד מהימים האלו שמשאירים אותך עם חיוך ענקי וחווית אדרנלין לכל החיים. ה – ZONA ZERO הינו פרויקט ייחודי שיצר מערכת של מסלולי אופניים של מעל ל-800ק"מ, ברמות שונות ומגוונות כך שכל רוכב יוכל למצוא את מה שהוא אוהב, השבילים עוברים בטבע פראי ומקשרים בין כפרים עתיקים.
  לאחר ארוחת הבוקר נעלה בהקפצה קצרה למסלול שנקרא MORCAT המתחיל בכפר נטוש בעומק השטח, ואחד מהמסלולים שרוכבים עליהם בסבב העולמי בליגת האינדורו EWS. לקראת צהריים נגיע חזרה לעיירה אינסה בה נאכל צהריים במסעדה מקומית, לאחר הפסקה קצרה נעלה שוב עם הרכבים לאחד ההרים המצוקים שמעל העיירה, בשם PENA MONTANESA ממנו נרד על אחד המסלולים המפורסמים עד לעיירה שלנו האינסה והיישר לפאב המקומי לבירה של סוף יום.

  יום 3

  אחיזה וזרימה בין כפרים ויערות

  נתחיל את היום בהקפצה לנקודה גבוה, אך הפעם נעלה למסלול בשם COASTA. למסלול יש 2 וריאציות, אנחנו נתנסה בשתיהן שהם זורמות ובשתיהן הקרקע מייצרת אחיזה מדהימה לצמיגים מה שמאפשר לקחת את האופניים עד הקצה את הירידה השנייה נסיים בכפר BOLTANA בה נעצור לאכול צהריים ולנוח לפני החזרה לעיירה אינסה במסלול עם כמה מקטעי פידול על תוואי שטח ייחודי של "סכינים" הבנויים מאדמה אפורה עם 100% אחיזה.

  יום 4

  פרויקט PURO PIRINEO מעבר לקסטחון דה סוס

  יום מיוחד לפנינו, יום של ירידות והרבה, אומנם אינדורו משלב גם עליות קשוחות, אך ביום הזה את רובם נעשה ברכב, נתמקד ב – 3 מסלולים שמתחילים בגבהים האלפינים בהרים שמעל העיירהCASTEJON DE SOS   ונכיר עוד פרויקט אינדורו שניקרא PURO PIRINEO. לאחר ארוחת בוקר נעלה בהקפצה לאחד האזורים הגבוהים ברכס הפירנאים הנקרא  POSETS Y MALADETAS ,VALLE DE BENASQUE  מפה נשקף נוף פנורמי מרהיב שילווה אותנו לאורך רוב היום, נרד מהגבהים האלפינים בירידות ארוכות המשלבות אלמנטים טכניים ונופים שאין דברים כאלו. נחווה חלק מהמסלולים של הסבב הספרדי לאינדורו ולקראת ערב נחזור למלון שלנו עם רמות אדרנלין גבוהות במיוחד.

  יום 5

  יום אול מאונטיין סטייל עם הקפצות מפנקות

  בבוקר נקום בעיירה הציורית  CASTEJON DE SOS  , יום כיפי במיוחד עם הרבה גרוויטי יחכה לנו. הרכיבה תהייה מורכבת משלושה מסלולים אלפינים מדהימים וארוכים שיתבססו על שלוש הקפצות. |
  המסלול הראשון נקרא GALLINERO INTEGRAL עם  17 ק"מ ו 350מ טיפוס  ו…. לא פחות מ 1550מ ירידה שלאחריה נצבור כוח בארוחת צהריים ומנוחה קלה. לאחר מכן אחר הצהריים נעלה לשני מסלולים נוספים באזור אתר הסקי CERLER שכל אחד מהם יספק לנו חוויה של עוד 150-200 מטרים טיפוס ו 700 רידה בכל אחד מהם. את היום נסיים עם חיוך גדול על בירה קרה במרכז העיירה.

  יום 6

  רכיבת פרידה, נסיעה לברצלונה, וטיסת ערב לתל אביב.

  נצא לרכיבת פרידה בהתאם ללוח הזמנים והכוח  ברגליים. לאחר מכן נחזור לעיירה לאריזת אופניים ונסיעה חזרה לכיוון ברצלונה. זמן חופשי בעיר לפי הזמן.

  תאריכי יציאה ומחירים

  כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

  נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
  השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

  רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

   test

   תוספת לחדר יחיד : 155 €

   הנחת מזומן: 30 €

   תנאי תשלום:
   • מקדמה בסך 200€ תיגבה מהמטיילים בזמן ההרשמה.
   • את יתרת התשלום ניתן לשלם ב- 3 תשלומים שווים ללא ריבית, החיוב יתבצע בתחילת החודש שלפני הטיול, ללא הודעה נוספת.
   • אפשר לשלם במזומן בהעברה בנקאית, או לשלם בצ'קים כאשר תאריך פירעון אחרון עד 30 ימי עסקים לפני הטיול.

   דגשים מיוחדים

   המחיר אינו כולל

   אופניים וחלפים
   ביטוח נסיעות ומטען אישי המתאים לאופי הפעילות
   תשר לצוות ההדרכה ולנהגים
   הוצאות אישיות
   תוספת יולי אוגוסט וחגים

   דגשים

   תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסת שכר לברצלונה, אין ל GO ADVENTURE את היכולת לשלוט על לוחות הזמנים. ייתכנו שינויים בימים הראשון והאחרון של התוכנית עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסה
   במקרה של שינויים בעלויות הטיסה , ו/או מיסי הנמל, ו/או הטילי הדלק ו/או במדיניות חברות התעופה יעודכן מחיר הטיול בהתאם, והשנוי בעלות יחול על המשתתפים בטיול
   מחיר הטיול והתוכנית מתבססים על קבוצה של מינימום 12 רוכבים בקבוצה. המחיר מתבסס על לינת שני רוכבים בחדר זוגי
   מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול. ייתכנו שינויים בסדר ימי הטיול עקב אילוצי מזג אוויר, התאמת המסלול לקבוצה ותנאי שטח
   במידה ואחד או יותר מהמטיילים ירצו לחרוג ממסגרת הזמנים של הטיול יחויבו החורגים בתוספת על כרטיס הטיסה (Divide).
   מחיר הטיול כולל את עלות הטסת האופניים לפי הפרטים שהועברו אלינו על ידי חברת התעופה. כל שינוי בעלות הטסת האופניים ובתנאי הטסת האופניים יחול על המטיילים. אין לחברת אקו ADVETURE אחריות על הטסת האופניים ועל עלותה
   המסלול הפירנאים ספרדיים הינו מסלול אתגרי המיועד לרוכבים מנוסים בלבד. חברת GO ADVENTURE שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל כל פונה למסע אתגרי זה
   פרופיל הרכיבה הסופי ותוכנית ימי הרכיבה ייקבעו לאחר פגישה עם הקבוצה
   אהבתם את הטיול? נהדר! צרו אתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם אהבתם את הטיול?

   מידע נוסף

   החוויה הקרפטית

   אקו ADVENTURE יחד עם צוות we:Ride בקרפטים הרומניים weRide Magazine – מגזין אופניים weRide, החוויה הקרפטית- צוות […]

   סרביה בג'יפים

   הגיע הזמן לגלות את סרביה – יעד מרתק עם נופי פרא ושמורות טבע מהיפות באירופה. טיול ג'יפים […]

   המלצות המטיילים שלנו

   רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

   חופשת אנדורו בפירנאים הספרדים | 6 ימים

   טיולי אופני הרים

   טכני: